• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1600af

 1. Нема Слика

  1600AF/Gigabyte B450M-H/16GB DDR4 3000/SSD

  Здраво пријатели, замолувам проценка за следната конфа: MB: Gigabyte B450M H (rev. 1.x) - Гаранција до 10.04.2023 CPU: Ryzen 5 1600 AF - Гаранција до 10.03.2023 Cooler: Deepcool MAELSTROM 120T Liqiud Cooler - Истечена гаранција RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Fury DDR4 3000MHz CL15 - Гаранција до...
 2. Глупав

  Продадено AMD Ryzen 5 1600AF

  со преостаната усмена гаранција од респектабилен член на Форумов ЦЕНА ФИКСНО 6 000 мкд
На врв Дно