• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1500x

  1. gremlin

    AMD Ryzen 5 1500X BOX

    Продавам процесор AMD Ryzen 5 1500X BOX користен една година со уште две години гаранција од СЕТ. Процесорот е со бокс кулер Wraith Spire. Цена: 6500
На врв Дно