Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

14inch

  1. HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)

    HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA)

    Се продава половен, одлично сочуван HP Laptop 14s-fq1032no Бетеријата држи 6-7 часа. HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA) AMD Ryzen™ 5 5500U (up to 4.0 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads) AMD Radeon™ Graphics 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (2 x 4 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s. 2 x...
На врв Дно