• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

140mm

  1. Costigan_Jr

    Noctua 140mm вентилатори

    Ако има некој за продажба нека ми понуди во ПП.
На врв Дно