Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

13gen

  1. Нема Слика

    Asus TUF/Strix B660/760 D5 и/или 13600K

    Понедете во ПП плоча и/или цпу. Мора да е TUF/Strix серија LGA1700 и да е до DDR5 меморија. Исто така и 13600K. Да имаат кутии и гаранција. Да не има забуни, не ги барам во комбо туку засебно.
На врв Дно