Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

13600k

  1. Продавам процесор Intel i5 13600KF нов

    Продавам процесор Intel i5 13600KF нов

    Продавам процесор Intel i5 13600KF (boxed), нов, неотпакуван. 16 800 мкд. Стигнат денес 05.06.2023 по грешка од computeruniverse (порачката беше за 13600К). Праќам по карго на мој трошок.
На врв Дно