Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

128gb

 1. Samsung S21 Ultra 12/128 Silver Exynos

  Samsung S21 Ultra 12/128 Silver Exynos

  Се продава Samsung S21 Ultra 12/128, сребрен, dual sim, exynos процесор. Во одлична состојба, без гребаници, со оригинална кутија. Не е заклучен на ниедна мрежа, апдејтиран на последна верзија на OneUI 6.1. Достапен во Охрид, или по карго (карго на ваша сметка). Без замени контакт ДМ или 077 -...
 2. Redmi Note 10s 6/128

  Redmi Note 10s 6/128

  Проценка на Redmi Note 10s 6/128 AMOLED 1080 x 2400 Android 13, MIUI 14 Mediatek MT6785V 6GB/128GB во беспрекорна состојба Цена 5000 ден
 3. Нема Слика

  Samsung A52 4G 6GB/128GB Blue

  Продавам одлично сочуван Samsung A52 4G 6GB/128GB Blue со уште 6 месеци гаранција. Без никакви забелешки, слики ќе ставам подоцна.
 4. Samsung S20 Cloud Blue 8GB/128GB

  Samsung S20 Cloud Blue 8GB/128GB

  Се продава Samsung S20 Cloud Blue 8GB/128GB Exynos верзија. Одлично сочуван, користен 2 години. Доаѓа со 3 маски гратис.
 5. Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue

  Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue

  Се продава Samsung S10 Lite, Prism Blue. Конфигурација: 8GB Ram, 128GB внатрешна меморија, Snapdragon 855 процесор. Доаѓа во комплет пакување, БЕЗ слушалки (од хигиенски причини не идат со телефонот), со ВКЛУЧЕН ОРИГИНАЛЕН ПОЛНАЧ 45W (што си беше во кутијата со него). Естетски, има мали...
На врв Дно