• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

120gb

  1. gremlin

    SSD Apacer Panther AS340 120GB

    Се продава 2.5" SSD Apacer Panther AS340 120GB користено е месец дена и нема ни 100GB запишано у него. Колку што видов во спецификација користи 3D TLC nand. Цена: 1200 AS340 PANTHER SATA III SSD | Apacer | 宇瞻科技 Aida64 info:
На врв Дно