Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

11t pro

 1. Xiaomi 11T Pro 256 GB - 5G

  Xiaomi 11T Pro 256 GB - 5G

  Се продава телефон Xiaomi 11Т Pro 256 GB 5G со: Dual SIM 256GB, 8GB RAM 6.67 “ AMOLED, Dolby Vision, 1B colors, 120Hz, HDR10+, (2400 x 1080), Android 13, MIUI 14, Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) CPU: Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz...
 2. Xiaomi 11T Pro 8/128 - White

  Xiaomi 11T Pro 8/128 - White

  Се продава телефонот од насловот, користен 3 месеци, без гаранција. Сменет на Глобален EU ROM во комтрејд (оригинал беше на Глобален RU ROM). https://www.gsmarena.com/xiaomi_11t_pro-11100.php Комплет се што си иде со него, плус некоја маска фазла (ќе ги сликнам подоцна). Бела боја, без...
На врв Дно