Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

11lite

  1. Нема Слика

    Xiaomi Mi 11 Lite 5G

    Xiaomi Mi 11 Lite 5G - Full phone specifications Citrus Yellow 6/128 MIUI14 Android 13 достапен од наредна работна недела користен со силиконска маска и заштитна фолија на екран со кутивче комплет (чувам и игла за SIM....)
На врв Дно