Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

11900

  1. Процесор Intel Core i9 11900K Procesor LGA1200

    Процесор Intel Core i9 11900K Procesor LGA1200

    Продавам исправен процесор 11-та генерација , донесен од странство и користен на мојот PC неколку месеци за ќеф :) Едноставно немам некоја потреба од него па оди на продажба: Core i9-11900K Processor 16M Cache, up to 5.30 GHz. LGA 1200 Цена : 18200 ден Цена : 18000 ден Без замени...
На врв Дно