Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1155

  1. R

    Проценка i5-2400S; H61M-VS; RAM 8GB; GPU 1GB

    Ве молам за проценка на следниве делови, топтан цена. Деловите се исправни, од моја растурена конфигурација пред околу 1 година. Се користеа за обичен web Surfing. Можам да најдам и кулер и напојување низ подрумон ако има потреба некој. MB: Asrock H61M-VS CPU: Intel core i5-2400S RAM: 2 x PQI...
На врв Дно