• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1151 z270

  1. borcep

    Матична плоча Gigabyte GA Z270 1151

    Ја продавам следната матична плоча од насловот, користена, исправна, без гаранција. Нема IO shield, слики подолу. Цена 2500ден. Заедно со процесорче G3930 цената е 4000ден. Повеќе информации ПП.
На врв Дно