• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1150

  1. comakot

    Помош малце со СМ 212

    Имам 1150 и никако да го ставам кулерот секако пробав па ако има некој искуство да каже, иначе матичната ми е од асус х81-гејмер сега за сега зедов некој си кулер од 500 мкд па врши работа ама нејќам да отидат 2к мкд за џабе
На врв Дно