• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

11 pro

 1. Oktar

  Apple iPhone 11 Pro Max Silicone Case Alaskan Blue + Red Leather Case Gratis!

  Здраво на сите. Имено, како што самиот наслов на темата а воедно и на огласот, кажува, ја продавам гореспоментата, долу сликнатата маска за ајФон 11 Про. Зошто ја продавам се прашувате? Па затоа што немам веќе ајФон 11 Про, а маската е користена помалку од месец дена па е практично како нова...
 2. Oktar

  Продадено iPhone 11 Pro 256GB

  Продава прекрасен и одлично сочуван iPhone 11 Pro 256GB. Телефонот е стар околу година, беспрекорно сочуван, на него има ново заштитно стакло и нова силиконска маска (плава) монтирани пред неполн месец, а користени само две недели во вредност од околу 4к денари а со него доаѓа и кожна футрола...
На врв Дно