Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

10pro

 1. Oneplus 10 pro

  Oneplus 10 pro

  Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) и нема апсолутно НИКАКВА индикација дека е користен, односно нема апсолутно никакви гребаници ни на лајсна ни на екран и седи во фиока моментално, причина е тоа што користам...
 2. Oneplus 10 pro kako nov

  Oneplus 10 pro kako nov

  Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, донесен од Белгија купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) само колку да се провери дали е сѐ во ред со него, иди комплетно со кутија и се што си е со него фабрички
На врв Дно