• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

10eur

  1. Глупав

    Подарувам 10EUR ваучер од ComputerUnivese.net Германија

    Ако купува некој во скоро време нешто, да му го подарам, пошто јас неам намера да зимам нешто во скоро време, ако ништо ќе му покрие 2/3 трошоци за DHL кој моментално е 15 ЕUR од таму и не постои друга опција за праќање навам. клуч, ојде кај иден Германец...
На врв Дно