Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1080ti

 1. проценка 1080ти

  проценка 1080ти

  Молам процена за 1080ти. Нема гаранција, исправна, гејмана 2,5 год и околу 2 години стои во фиока.
 2. Продавам Gigabyte AORUS Xtreme 1080 Ti

  Продавам Gigabyte AORUS Xtreme 1080 Ti

  Продавам Gigabyte AORUS Xtreme 1080 Ti, можеби најдобрата/најбрзата од 1080 Ti серија Features Powered by GeForce® GTX 1080 Ti Integrated with 11GB GDDR5X 352-bit memory interface WINDFORCE Stack 3X 100mm Fan Cooling System Advanced Copper Back Plate Cooling AORUS VR Link provides the best VR...
 3. shifty

  Купувам 1080Ti/2070/5700

  Во налет на новиве графички картички и поевтинувања (на измешаниов пазар на графички карти), доколку некој има за продажба графичка карта во ранг на: - 2060 Super, - 2070/Super, - 5700/XT, - 1080Ti, контактирајте ме во приватна порака. По можност оставете некоја слика од графичката карта...
На врв Дно