Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1080p

  1. IPS монитор LG 23MP65

    IPS монитор LG 23MP65

    Продавам FHD монитор LG 23MP65 (IPS) без мртви пиксели, сочуван максимално, колку што може да се види од сликите. Има VESA, од приклучоци: HDMI, DVI-D, VGA. Цена 2500 денари. Не праќам по карго, sorry.
На врв Дно