Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1080 ti

  1. Продавам Gigabyte AORUS Xtreme 1080 Ti

    Продавам Gigabyte AORUS Xtreme 1080 Ti

    Продавам Gigabyte AORUS Xtreme 1080 Ti, можеби најдобрата/најбрзата од 1080 Ti серија Features Powered by GeForce® GTX 1080 Ti Integrated with 11GB GDDR5X 352-bit memory interface WINDFORCE Stack 3X 100mm Fan Cooling System Advanced Copper Back Plate Cooling AORUS VR Link provides the best VR...
На врв Дно