• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

1070 palit

  1. rippermkd

    Проценка Palit gtx1070 jetstream

    ::Palit Products - GeForce® GTX 1070 JetStream :: одлично сочувана, многу малце копана (само навечер во зимата(ископано само 1.5 зенкеш)) редовно чистена, користена за игри, има гаранција (треба да ја побарам низ куќа). ако ме бендиса проценката, може и на продажба.
На врв Дно