Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1050ти

 1. M

  Продадено Продавам Gigabyte GTX 1050 Ti 4GB 4G 1050ti RGB GPU

  Продавам графичка Gigabyte GTX 1050Ti купена на ново ( прв газда), користена само за гејминг во домашни услови. Температури до 65 степени. Features Powered by GeForce® GTX 1050 Ti Integrated with 4GB GDDR5 128bit memory WINDFORCE 2X with Blade Fan Design 16.8M Customizable Color RGB Lighting...
 2. zipi123

  Купувам графичка

  Купувам графичка карта 4/5 илјади мах.
На врв Дно