Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

10 метри

  1. bogdan.j

    HDMI v2.0 кабел 10 метри 4к 60Hz

    Ми треба кабел HDMI 2.0 кабел 10 метри 4к 60Hz. Ги пребарав Логинг, Сетек и Анхоч немаат. Да не продава некој или идеја каде би можел да најдам ?
На врв Дно