1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mkdboy
 2. mkdboy
  od top shop te baraat :)
  Мислење од: mkdboy, 14 Февруари 2020 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 3. mkdboy
 4. mkdboy
 5. mkdboy
  Испрати

  Pomos

  Se izvinuvam moja greska Fala vo sekoj slucaj za odgovorot
  Мислење од: mkdboy, 31 Јануари 2020 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 6. mkdboy
  Испрати

  Pomos

  Druze mislev za redmi 8 note gresku sum napisal
  Мислење од: mkdboy, 31 Јануари 2020 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 7. mkdboy
 8. mkdboy
 9. mkdboy
 10. mkdboy
 11. mkdboy
  Испрати

  Т-Home оптика

  Nekoj da ne ima brojcinja od agentive na teren? Moze i na pp
  Мислење од: mkdboy, 15 Јануари 2020 Во форумот: Телеком
 12. mkdboy
  Eset drugo e se sranje
  Мислење од: mkdboy, 23 Декември 2019 Во форумот: Компјутерска безбедност
 13. mkdboy
 14. mkdboy
 15. mkdboy
 16. mkdboy
 17. mkdboy
 18. mkdboy
 19. mkdboy
  Испрати

  SMART TV IPTV

  Ima druze veruvaj
  Мислење од: mkdboy, 2 oктомври 2019 Во форумот: Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него
 20. mkdboy
  Испрати

  SMART TV IPTV

  Ima
  Мислење од: mkdboy, 1 oктомври 2019 Во форумот: Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него