1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Sharlovski
 2. Sharlovski
  Испрати

  Intel vs AMD

  [ATTACH]
  Мислење од: Sharlovski, 30 Март 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 3. Sharlovski
 4. Sharlovski
 5. Sharlovski
  Не за жал.
  Мислење од: Sharlovski, 2 Март 2020 Во форумот: Видео и аудио продукција
 6. Sharlovski
 7. Sharlovski
 8. Sharlovski
 9. Sharlovski
 10. Sharlovski
  [ATTACH]
  Мислење од: Sharlovski, 27 Февруари 2020 Во форумот: Игри
 11. Sharlovski
 12. Sharlovski
 13. Sharlovski
 14. Sharlovski
 15. Sharlovski
 16. Sharlovski
 17. Sharlovski
 18. Sharlovski
 19. Sharlovski
 20. Sharlovski