1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Peceto
 2. Peceto
 3. Peceto
 4. Peceto
  Пишан ПП.
  Мислење од: Peceto, 5 Декември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 5. Peceto
 6. Peceto
  :D :D :D
  Мислење од: Peceto, 4 Декември 2019 Во форумот: Oстанато
 7. Peceto
  Испрати

  Ретро хардвер

  Ми пиша пп..
  Мислење од: Peceto, 3 Декември 2019 Во форумот: Oстанато
 8. Peceto
  Испрати

  Ретро хардвер

  Se javi prv JunkieMKD :)
  Мислење од: Peceto, 3 Декември 2019 Во форумот: Oстанато
 9. Peceto
 10. Peceto
 11. Peceto
 12. Peceto
 13. Peceto
 14. Peceto
 15. Peceto
 16. Peceto
  Испрати

  Black Friday

  Heheheh...
  Мислење од: Peceto, 27 ноември 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 17. Peceto
 18. Peceto
 19. Peceto
  Испрати

  Black Friday

  -I kade ke ima najmnogu popusti za blek frajder? -Pa se znae. Vo Zara!
  Мислење од: Peceto, 27 ноември 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 20. Peceto