1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. gocetan
 2. gocetan
 3. gocetan
 4. gocetan
  Купувам кабел за PS2 [ATTACH]
  Тема од: gocetan, 5 Април 2020 во 21:15, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 5. gocetan
 6. gocetan
 7. gocetan
 8. gocetan
  Купено, може да се затвори темата
  Мислење од: gocetan, 20 ноември 2019 Во форумот: Купувам
 9. gocetan
  Купувам монитор до 1000ден, да има вга влез.
  Тема од: gocetan, 17 ноември 2019, 4 одговори, Во форумот: Купувам
 10. gocetan
 11. gocetan
 12. gocetan
  Android Box , минимум 2/16GB ,по можност со android 7.0 или понов.
  Тема од: gocetan, 13 oктомври 2019, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 13. gocetan
 14. gocetan
  Да,може,го резервирам за тебе
  Мислење од: gocetan, 11 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 15. gocetan
 16. gocetan
 17. gocetan
 18. gocetan
 19. gocetan
  Резервиран
  Мислење од: gocetan, 24 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 20. gocetan
  Интел Г2020 сокет лга 1155 Цена - 400 ден
  Тема од: gocetan, 24 Септември 2019, 1 одговори, Во форумот: Продавам