1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. JasSum
 2. JasSum
 3. JasSum
 4. JasSum
  И како иде?
  Мислење од: JasSum, 5 Март 2020 Во форумот: Факултети
 5. JasSum
  Ќе го посвојам, не го фрлај.
  Мислење од: JasSum, 15 Февруари 2020 Во форумот: Wi-Fi
 6. JasSum
 7. JasSum
 8. JasSum
 9. JasSum
 10. JasSum
 11. JasSum
 12. JasSum
  Земај
  Мислење од: JasSum, 21 ноември 2019 Во форумот: Електроника - гаџети, електронски компоненти
 13. JasSum
 14. JasSum
 15. JasSum
 16. JasSum
 17. JasSum
 18. JasSum
  Mi 8
  Мислење од: JasSum, 14 ноември 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 19. JasSum
 20. JasSum