1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. -={K-O-R-U-N}=-
 2. -={K-O-R-U-N}=-
 3. -={K-O-R-U-N}=-
 4. -={K-O-R-U-N}=-
  Git gud.
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 4 Април 2020 во 16:02 Во форумот: Игри
 5. -={K-O-R-U-N}=-
 6. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  Windows 10 home vs pro

  2$ ebay или ReLoader.
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 29 Март 2020 Во форумот: Microsoft Windows
 7. -={K-O-R-U-N}=-
 8. -={K-O-R-U-N}=-
 9. -={K-O-R-U-N}=-
 10. -={K-O-R-U-N}=-
 11. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  hdmi to vga, vga to hdmi

  Зашто би цркнало? :)
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 26 Март 2020 Во форумот: Oстанато
 12. -={K-O-R-U-N}=-
 13. -={K-O-R-U-N}=-
 14. -={K-O-R-U-N}=-
 15. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  Torrent Invites Giveaway

  [ATTACH] И јас имам 5 за давање :)
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 24 Март 2020 Во форумот: Останато
 16. -={K-O-R-U-N}=-
 17. -={K-O-R-U-N}=-
 18. -={K-O-R-U-N}=-
 19. -={K-O-R-U-N}=-
 20. -={K-O-R-U-N}=-
  [ATTACH]
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 20 Март 2020 Во форумот: Игри