1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. SiPy`
 2. SiPy`
 3. SiPy`
 4. SiPy`
 5. SiPy`
 6. SiPy`
  Испрати

  Printer Samsung ML-1640

  Ја би си купил HP M15a. Ново си е ново.
  Мислење од: SiPy`, 28 Март 2020 Во форумот: Купувам
 7. SiPy`
 8. SiPy`
 9. SiPy`
 10. SiPy`
 11. SiPy`
 12. SiPy`
 13. SiPy`
 14. SiPy`
 15. SiPy`
 16. SiPy`
 17. SiPy`
 18. SiPy`
  2x4 е подобро.
  Мислење од: SiPy`, 13 Февруари 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 19. SiPy`
 20. SiPy`