1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. alex-st
  Испрати

  HP ProBook 470 G5

  Може некоја слика да ставиш од лаптопот ?
  Мислење од: alex-st, 16 Февруари 2018 Во форумот: Продавам
 2. alex-st
 3. alex-st
 4. alex-st
 5. alex-st
 6. alex-st
 7. alex-st
 8. alex-st
 9. alex-st
 10. alex-st
 11. alex-st
 12. alex-st
 13. alex-st
 14. alex-st
 15. alex-st
 16. alex-st
 17. alex-st
 18. alex-st
 19. alex-st
 20. alex-st
  10+ :) 12, 24, 32 .. се влегува како опција :)
  Мислење од: alex-st, 30 ноември 2017 Во форумот: Купувам