1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mihovkris
 2. mihovkris
 3. mihovkris
  Со кој?
  Мислење од: mihovkris, 31 Март 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 4. mihovkris
  Испрати

  Ит хорор

  И во Неготино е вака на неколку места.
  Мислење од: mihovkris, 31 Март 2020 Во форумот: Oстанато
 5. mihovkris
 6. mihovkris
  Кај се гледа битрејт?
  Мислење од: mihovkris, 31 Март 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 7. mihovkris
 8. mihovkris
  Испрати

  Windows 10 home vs pro

  KMSpico.
  Мислење од: mihovkris, 29 Март 2020 Во форумот: Microsoft Windows
 9. mihovkris
 10. mihovkris
 11. mihovkris
 12. mihovkris
 13. mihovkris
 14. mihovkris
 15. mihovkris
 16. mihovkris
 17. mihovkris
  Не е.
  Мислење од: mihovkris, 24 Март 2020 Во форумот: Игри
 18. mihovkris
 19. mihovkris
 20. mihovkris
  Не пијам, за жал :)
  Мислење од: mihovkris, 23 Март 2020 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)