1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. AMD_fan
  Испрати

  пои

  [IMG] POI :P
  Мислење од: AMD_fan, 9 Април 2011 Во форумот: Off-topic теми
 2. AMD_fan
  Испрати

  Хелоу

  Добредојде ! :bravo:
  Мислење од: AMD_fan, 27 Март 2011 Во форумот: Добродојдовте!
 3. AMD_fan
 4. AMD_fan
 5. AMD_fan
 6. AMD_fan
  [IMG] SunWireless - Strumica :(
  Мислење од: AMD_fan, 19 Февруари 2011 Во форумот: Интернет провајдери
 7. AMD_fan
  Добредојде :)
  Мислење од: AMD_fan, 11 Февруари 2011 Во форумот: Добродојдовте!
 8. AMD_fan
  Испрати

  Aloha

  Добредојде :nazdravje:
  Мислење од: AMD_fan, 10 Февруари 2011 Во форумот: Добродојдовте!
 9. AMD_fan
  Испрати

  Google Logos

  [IMG] Norman Rockwell's birtday
  Мислење од: AMD_fan, 3 Февруари 2010 Во форумот: Генерална дискусија
 10. AMD_fan
 11. AMD_fan
 12. AMD_fan
 13. AMD_fan
 14. AMD_fan
  Мислење на профил

  Fala kolega. Pozdrav....

  Fala kolega. Pozdrav....
  Нов статус од AMD_fan, 7 ноември 2009
 15. AMD_fan
  Dobredojde i od mene :)
  Мислење од: AMD_fan, 7 ноември 2009 Во форумот: Добродојдовте!
 16. AMD_fan
 17. AMD_fan
 18. AMD_fan
 19. AMD_fan
 20. AMD_fan
  Мислење на профил

  Pozdrav i do tebe JunkieMKD :)

  Pozdrav i do tebe JunkieMKD :)
  Нов статус од AMD_fan, 26 oктомври 2009