1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. DelphiUser
  Испрати

  Intel vs AMD

  Ваљда. :D:D:D
  Мислење од: DelphiUser, 30 Март 2020 во 14:07 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. DelphiUser
 3. DelphiUser
 4. DelphiUser
 5. DelphiUser
 6. DelphiUser
 7. DelphiUser
 8. DelphiUser
 9. DelphiUser
 10. DelphiUser
 11. DelphiUser
 12. DelphiUser
 13. DelphiUser
 14. DelphiUser
 15. DelphiUser
 16. DelphiUser
 17. DelphiUser
  Испрати

  Intel vs AMD

  Intel Rocket Lake | PC Gamer
  Мислење од: DelphiUser, 24 Март 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 18. DelphiUser
 19. DelphiUser
 20. DelphiUser