1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. riki_staff
 2. riki_staff
 3. riki_staff
  Up. Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 8 Март 2020 Во форумот: Продавам
 4. riki_staff
 5. riki_staff
 6. riki_staff
 7. riki_staff
  Испрати

  I3 2100,Ram 2X4GB DDR3

  up.
  Мислење од: riki_staff, 27 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 8. riki_staff
 9. riki_staff
  Испрати

  Logitech X140

  up.
  Мислење од: riki_staff, 27 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 10. riki_staff
  Испрати

  Logitech X140

  Уп! Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 17 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 11. riki_staff
  700 фиксно! Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 17 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 12. riki_staff
  Испрати

  I3 2100,Ram 2X4GB DDR3

  2500 фиксно! Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 17 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 13. riki_staff
  Испрати

  I3 2100,Ram 2X4GB DDR3

  Обнова. Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 15 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 14. riki_staff
  Обнова. Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 15 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 15. riki_staff
  Клуч! Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 15 Февруари 2020 Во форумот: Купувам
 16. riki_staff
 17. riki_staff
 18. riki_staff
 19. riki_staff
 20. riki_staff
  800! Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
  Мислење од: riki_staff, 13 Февруари 2020 Во форумот: Продавам