1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. skullmonkey
  Ќути... :(
  Мислење од: skullmonkey, 2 Април 2020 во 23:48 Во форумот: Конзоли
 2. skullmonkey
 3. skullmonkey
  Колку уреди имаш закачено на плејката?
  Мислење од: skullmonkey, 2 Април 2020 во 19:30 Во форумот: Конзоли
 4. skullmonkey
 5. skullmonkey
 6. skullmonkey
 7. skullmonkey
 8. skullmonkey
  Само што ја шитнав Uncharted 4 за 1000 денари :)
  Мислење од: skullmonkey, 1 Април 2020 во 22:26 Во форумот: Конзоли
 9. skullmonkey
 10. skullmonkey
 11. skullmonkey
 12. skullmonkey
 13. skullmonkey
  Фала.
  Мислење од: skullmonkey, 27 Март 2020 Во форумот: GNU/Linux
 14. skullmonkey
 15. skullmonkey
 16. skullmonkey
 17. skullmonkey
 18. skullmonkey
 19. skullmonkey
 20. skullmonkey