1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. moongose
 2. moongose
 3. moongose
 4. moongose
 5. moongose
 6. moongose
 7. moongose
  ::``e::{U+0450}
  Мислење од: moongose, 28 Март 2020 во 17:27 Во форумот: Останати
 8. moongose
 9. moongose
  Испрати

  hdmi to vga, vga to hdmi

  Aма него му треба за излез од PC.
  Мислење од: moongose, 26 Март 2020 Во форумот: Oстанато
 10. moongose
 11. moongose
 12. moongose
 13. moongose
 14. moongose
  Ами истото е:
  Мислење од: moongose, 25 Март 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 15. moongose
 16. moongose
 17. moongose
 18. moongose
 19. moongose
 20. moongose