1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. jpetrov
 2. jpetrov
 3. jpetrov
 4. jpetrov
 5. jpetrov
 6. jpetrov
 7. jpetrov
 8. jpetrov
  2.4GHz DECT 5.? GHz WiFi A
  Мислење од: jpetrov, 22 Јануари 2008 Во форумот: Wi-Fi
 9. jpetrov
 10. jpetrov
 11. jpetrov
 12. jpetrov
 13. jpetrov
 14. jpetrov
 15. jpetrov
 16. jpetrov
 17. jpetrov
 18. jpetrov
 19. jpetrov
 20. jpetrov
  de4ko si slu6nal za блаже коневски? ептен си l33t.
  Мислење од: jpetrov, 4 oктомври 2007 Во форумот: Wi-Fi