1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. zuberot
 2. zuberot
 3. zuberot
 4. zuberot
 5. zuberot
  Android 2.2 на HTC Magic
  Мислење од: zuberot, 11 Септември 2010 Во форумот: Мобилни телефони
 6. zuberot
 7. zuberot
  [[email protected] ~]$
  Мислење од: zuberot, 22 Април 2010 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 8. zuberot
 9. zuberot
 10. zuberot
 11. zuberot
 12. zuberot
 13. zuberot
 14. zuberot
  Може малку повеќе објаснување за проблемот?
  Мислење од: zuberot, 23 Февруари 2009 Во форумот: GNU/Linux
 15. zuberot