1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. JunkieMKD
  [IMG]
  Мислење од: JunkieMKD, 21 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 2. JunkieMKD
  Испрати

  Ретро хардвер

  За момент помислив Х. Мицкоски е
  Мислење од: JunkieMKD, 18 Февруари 2020 Во форумот: Oстанато
 3. JunkieMKD
  BUMP
  Мислење од: JunkieMKD, 15 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 4. JunkieMKD
  [IMG]
  Мислење од: JunkieMKD, 12 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 5. JunkieMKD
  ▼ 2300 Ден. ▼
  Мислење од: JunkieMKD, 6 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 6. JunkieMKD
  Испрати

  Ретро хардвер

  @Lazarko друг пат молим те наведи дека.... [IMG]
  Мислење од: JunkieMKD, 4 Февруари 2020 Во форумот: Oстанато
 7. JunkieMKD
  BUMP-e
  Мислење од: JunkieMKD, 2 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 8. JunkieMKD
 9. JunkieMKD
  [IMG] 4 Стотки
  Мислење од: JunkieMKD, 29 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 10. JunkieMKD
  2600 Ден.
  Мислење од: JunkieMKD, 29 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 11. JunkieMKD
  BumP
  Мислење од: JunkieMKD, 27 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 12. JunkieMKD
 13. JunkieMKD
 14. JunkieMKD
 15. JunkieMKD
 16. JunkieMKD
 17. JunkieMKD
 18. JunkieMKD
 19. JunkieMKD
 20. JunkieMKD
  Испрати

  Ретро хардвер

  5850 или 5870..
  Мислење од: JunkieMKD, 14 Декември 2019 Во форумот: Oстанато