1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. boksata
 2. boksata
 3. boksata
 4. boksata
 5. boksata
  Six core twelve core
  Мислење од: boksata, 31 Јануари 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 6. boksata
  Да
  Мислење од: boksata, 30 Јануари 2020 Во форумот: Oстанато
 7. boksata
  не е, ја нема на сајтот.
  Мислење од: boksata, 30 Јануари 2020 Во форумот: Oстанато
 8. boksata
 9. boksata
 10. boksata
 11. boksata
 12. boksata
  Испрати

  VDSL @Телеком МК

  Немам поим, расадник кај гранап.
  Мислење од: boksata, 9 Септември 2019 Во форумот: Телеком
 13. boksata
  Испрати

  VDSL @Телеком МК

  На 30/5пакетот, проблеми никакви [ATTACH]
  Мислење од: boksata, 9 Септември 2019 Во форумот: Телеком
 14. boksata
 15. boksata
 16. boksata
 17. boksata
 18. boksata
 19. boksata
 20. boksata
  Испрати

  Купувам Note 8/9

  Kluc.
  Мислење од: boksata, 12 Април 2019 Во форумот: Купувам