1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. staki
 2. staki
 3. staki
 4. staki
 5. staki
 6. staki
 7. staki
 8. staki
 9. staki
 10. staki
  Испрати

  Го нема Ubuntu

  znaete li kako toa da se napravi preku windows? Kade se naoga boot menito na windows Vista?
  Мислење од: staki, 8 ноември 2008 Во форумот: GNU/Linux
 11. staki
 12. staki
 13. staki
  www.telefoni.com.mk
  Мислење од: staki, 21 Јули 2008 Во форумот: Генерална дискусија
 14. staki
  Испрати

  Linux Kernel хумор

  Kako se odnesuva virus pod linux? Kako alisa vo zemjata na cudata:):D :D :D :LOL:
  Мислење од: staki, 4 Јуни 2008 Во форумот: GNU/Linux
 15. staki
 16. staki
 17. staki
 18. staki
 19. staki
 20. staki