1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. IT member
 2. IT member
  Испрати

  Zdravo zdravo

  Zdravo i dobredojde na it.com.mk forumot.
  Мислење од: IT member, 4 Јуни 2008 Во форумот: Добродојдовте!
 3. IT member
  Sreken Rodenden :mafija::zhurka::mafija: :wohoo:
  Мислење од: IT member, 14 Април 2008 Во форумот: Off-topic теми
 4. IT member
  Испрати

  Slicnosti

  Bush the monkey boy :P
  Мислење од: IT member, 14 Април 2008 Во форумот: Off-topic теми
 5. IT member
  Испрати

  Hello.

  Dobredojde na prviot i voedno najdobar makedonski forum www.it.com.mk :)
  Мислење од: IT member, 14 Април 2008 Во форумот: Добродојдовте!
 6. IT member
  Испрати

  CS 1.6 serveri

  Dali ke moze IT da napravi server za CS 1.6 ? :)
  Мислење од: IT member, 13 Април 2008 Во форумот: PC
 7. IT member
 8. IT member
  [IMG]
  Тема од: IT member, 12 Април 2008, 16 одговори, Во форумот: Генерална дискусија
 9. IT member
 10. IT member
 11. IT member
 12. IT member
 13. IT member
 14. IT member
 15. IT member
 16. IT member
 17. IT member
 18. IT member
 19. IT member
  Super igra, kako da nema ogranicuvanja. :)
  Мислење од: IT member, 10 Април 2008 Во форумот: PC
 20. IT member