1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. darko
 2. darko
 3. darko
 4. darko
 5. darko
 6. darko
 7. darko
 8. darko
 9. darko
 10. darko
 11. darko
 12. darko
 13. darko
  Испрати

  Проблем со Lampp

  не се уклучени паралено да работат
  Мислење од: darko, 4 Септември 2009 Во форумот: GNU/Linux
 14. darko
 15. darko
 16. darko
 17. darko
 18. darko
 19. darko
 20. darko