1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. ac1d
  Испрати

  HTC Desire

  И јас се зачудив за истото...
  Мислење од: ac1d, 9 oктомври 2010 Во форумот: Мобилни телефони
 2. ac1d
 3. ac1d
  Повторно истиот проблем.
  Мислење од: ac1d, 8 oктомври 2010 Во форумот: GNU/Linux
 4. ac1d
 5. ac1d
 6. ac1d
 7. ac1d
 8. ac1d
 9. ac1d
 10. ac1d
 11. ac1d
  Испрати

  C C++ едитор

  Codeblocks е најдобро IDE за ц++.
  Мислење од: ac1d, 6 oктомври 2010 Во форумот: C // C++
 12. ac1d
 13. ac1d
 14. ac1d
  Испрати

  Metasploit Pentesting

  removed...
  Мислење од: ac1d, 5 oктомври 2010 Во форумот: Генерална дискусија
 15. ac1d
 16. ac1d
 17. ac1d
 18. ac1d
 19. ac1d
 20. ac1d