1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Mario Markovski
 2. Mario Markovski
 3. Mario Markovski
  Испрати

  CS:GO играчи?

  Fenomenalna igra koja za zhal prestanuvam da ja igram radi chiteri
  Мислење од: Mario Markovski, 5 Декември 2019 Во форумот: Игри
 4. Mario Markovski
  Halo
  Мислење од: Mario Markovski, 5 Декември 2019 Во форумот: Игри