1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Arkturus
  Far Cry 5
  Мислење од: Arkturus, 22 Февруари 2020 во 09:41 Во форумот: Игри
 2. Arkturus
 3. Arkturus
 4. Arkturus
 5. Arkturus
 6. Arkturus
  RDR2, Call of Duty modern warfare и TES online.
  Мислење од: Arkturus, 9 Февруари 2020 Во форумот: Игри
 7. Arkturus
 8. Arkturus
 9. Arkturus
 10. Arkturus
  GTA 5
  Мислење од: Arkturus, 5 Јануари 2020 Во форумот: Игри
 11. Arkturus
  Испрати

  Intel vs AMD

  What?[IMG]
  Мислење од: Arkturus, 28 Декември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 12. Arkturus
  Rage 2
  Мислење од: Arkturus, 22 Декември 2019 Во форумот: Игри
 13. Arkturus
 14. Arkturus
 15. Arkturus
 16. Arkturus
 17. Arkturus
 18. Arkturus
 19. Arkturus
 20. Arkturus
  Испрати

  Intel vs AMD

  Ццц...[IMG]
  Мислење од: Arkturus, 30 ноември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија