1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. tomi
 2. tomi
 3. tomi
  [MEDIA] View: https://www.youtube.com/watch?v=sCuefAGVPHQ
  Мислење од: tomi, 26 Декември 2019 Во форумот: Off-topic теми
 4. tomi
  [MEDIA] View: https://www.youtube.com/watch?v=WBVmFpL0jOg
  Мислење од: tomi, 26 Декември 2019 Во форумот: Off-topic теми
 5. tomi
 6. tomi
  Испрати

  Sapphire RX580

  Остана уште 1 цена 5000
  Мислење од: tomi, 16 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 7. tomi
  Испрати

  XFX RX570 8gb

  bump
  Мислење од: tomi, 4 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 8. tomi
  ostana samo napojuvanjeto. cena 2000 mkd
  Мислење од: tomi, 4 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 9. tomi
  Испрати

  Corsair CX750

  bump
  Мислење од: tomi, 4 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 10. tomi
  Испрати

  Sapphire RX580

  bump
  Мислење од: tomi, 4 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 11. tomi
 12. tomi
 13. tomi
  Испрати

  Sapphire RX580

  se vrakaat 2 te na prodazba, edna 5.500 denari, dvete toptan 10.000 mkd
  Мислење од: tomi, 18 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 14. tomi
  Испрати

  XFX RX570 8gb

  rezervirana
  Мислење од: tomi, 18 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 15. tomi
  Испрати

  Corsair CX750

  bump
  Мислење од: tomi, 18 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 16. tomi
  Испрати

  Corsair CX750

  up
  Мислење од: tomi, 15 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 17. tomi
  Испрати

  XFX RX570 8gb

  4000 mkd
  Мислење од: tomi, 15 oктомври 2019 Во форумот: Продавам
 18. tomi
 19. tomi
 20. tomi
  Испрати

  XFX RX570 8gb

  4500 mkd
  Мислење од: tomi, 7 oктомври 2019 Во форумот: Продавам