1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Cvetko
 2. Cvetko
 3. Cvetko
 4. Cvetko
 5. Cvetko
 6. Cvetko
  Skype ti e najdobar nema sho da baras..
  Мислење од: Cvetko, 2 Јануари 2013 Во форумот: VoIP
 7. Cvetko
 8. Cvetko
  Испрати

  Multiplayer PC Games

  Sekoe zadovolstvo se plaka :))
  Мислење од: Cvetko, 20 Март 2012 Во форумот: PC
 9. Cvetko
 10. Cvetko
  Ako ne ja resis ova .. zemjodelsko da se prefrlis :))
  Мислење од: Cvetko, 9 Февруари 2012 Во форумот: C // C++
 11. Cvetko
 12. Cvetko