1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. darko
 2. darko
 3. darko
 4. darko
 5. darko
 6. darko
 7. darko
 8. darko
  Тема

  Zdravo

  Epa ajde zdravo i od mene jas malku kasnam so prestavuvanje ali nema veze :) pozdrav do site.
  Тема од: darko, 26 Јануари 2008, 10 одговори, Во форумот: Добродојдовте!
 9. darko